I karantinuar, ylli i Milanit shpik Dj me letra higjenike në shtëpi (VIDEO)
Koronavirusi ka izoluar edhe futbollistët.

Theo Hernandez ashtu si shumë futbollistë në të gjithë botën janë duke qëndruar në shtëpitë e tyre dhe pranë familjarëve.

Veç stërvitjes që udhëzohet nga klubi, koha e lirë tashmë është e madhe. Kështu, duhet gjetur diçka për të mbushur ditën.

Francezi duket se e ka marrë me filozofi dhe në këtë video ka improvizuar një sallë Dj me të gjitha mjetet e nevojshme, vetëm se me shumë letër higjenike, dizinfektues dhe shumë gjëra të tjera të higjienës.
Shtuar më 26/03/2020, ora 13:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori