I moshuar dhe me karrocë, por kur ekipi i tij shënon ai grihet në këmbë dhe feston (VIDEO)
Pëlqej
Në Britaninë e Madh në ndeshjes Plymouth Argyle - Bristol Rovers (3-2) në Home Park të shtunën ka ndodhur një episod që i shokoi të gjithë.

Një i moshuarn që lëvizte me karrocë në brendësi të stadiumit çohet nga karrigia me rrota për të festuar golin e ekipit të tij. Të gjithë mbetën me gojë hapur por më pas u zbulua se tifozi kishte hipur për qejf mbi atë karrige.

Se si rrjodhi ngjarja iu ftojmë ta ndiqni në videon e shoqëruar. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2018, ora 17:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori