I mundshem kembimi i Drogbas me Adrianon?
Pëlqej
Albeu.com
Ish-përzgjedhësi i Italisë, Arrigo Saki, ka pohuar se Adriano mund t'i bashkohet Çelzit si shkëmbim me Didie Drogbën. "Kur Interi ktheu Adrianon në vitin 2004, e kishte të lejuar lëvizjen në Çelzi.Pronari i Çelzit gjithmonë e ka dashur brazilianin, prandaj unë nuk do të befasohesha sikur Çelzi së shpejti vjen dhe troket në derën e Masimo Moratit", ka theksuar Saki. Ndërkohë sipas "Sportmediaset" edhe drejtuesit e Çelzit janë duke e menduar një shkëmbim të tillë, megjithëse ende nuk e kanë bërë publike një gjë të tillë.
Shtuar më 18/11/2008, ora 14:39
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori