I munguari i madh në dasmën e Messit
Lionel Messi mbrëmë zyrtarizoi martesën e tij, martesë në të cilën ftoi shumë miq dhe kolegë. Por ajo e cila vrau syrin e kujdo të pranishmi dhe shikuesi ishte mungesa e Pep Guardiolës.

Trajneri i cili "hoqi yllin" nga balli i Ronaldinhos dhe ia vuri Messit mbrëmë nuk ishte i pranishëm në dasmën e argjentinasit. Bashkë me të mungonte dhe Ronaldingo, lojtar ky që e formoi profesionalisht.

Nuk dihen shkaqet e mos pranisë në dasmën e argjentinasit por mendohet të jenë por arsye mos axhende të lirë dhe jo personale. /albeu.com/

Shtuar më 01/07/2017, ora 10:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori