I padëshiruar nga United, dy klube në garë për Lingard
Mesfushori i Manchester United, Jesse Lingard duket se e ka humbur besimin e klubit.

Sipas ESPN, Atletico e Madridit dhe Roma kanw shfaqur interes pwr anglezin.

Ai mund ta ketë mundësinë ta rizbulojë formën shndritëse në ndonjë klub tjetër evropian.

"Atletico Madrid dhe Roma i prijnë garës për ta blerë Jesse Lingardin, nëse ai largohet nga Man United", ka shkruar ESPN, duke iu referuar burimeve të veta. /albeu.com/

Shtuar më 03/02/2020, ora 16:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori