I shënoi 2 gola Anglisë, Berisha në formacionin më të mirë në "Euro 2020" (FOTO LAJM)

Valon Berisha është zgjedhur në formacionin më të mirë të kualifikimeve për "Euro 2020".

Futbollistët e Kombëtares së Kosovës ënë një paraqitje shumë të mire edhe pse humbën 5-3.

Ai që la gjurmë në këtë sfidë ishte Valon Berisha, i cili shënoi dy gola dhe bëri një paraqitje fantastike në fushë.

Ai është përfshirë në formacionin më të mirë të javës nga UEFA.
Shtuar më 12/09/2019, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori