I shpërthen topi para këmbëve, ja çfarë bën trajneri (VIDEO)

Video interesante - I shpërthen topi para këmbëve, ja çfarë bën trajneri

Posted by Albeu Sport on Thursday, February 4, 2016
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Një vieo interesante po qarkullon në internet. Portieri e dërgon topin e dëmtuar drejt trajnerit ndërsa topi "shpërthen" mu para këmbëve të tij.

Në atë moment, trajneri shtrihet për tokë duke bërë publikun të qesh dhe duartrokasë.

Ndiqni më sipër këtë video. /albeu.com/
Shtuar më 04/02/2016, ora 14:33

Naun Luta
e Shtunë 2 Prill 2016, Ora 19:09
e bukur
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori