I shpëton vdekjes, piloti shmang aksidentin e rëndë në Francë (VIDEO)

Motoristi on Vidnews.

Në Moto Gp3 nga cirkuiti i Francës, një motorist ka shmangur mrekullist një aksident që mund të përfundonte me pasoja fatale.

Jakub Kornfeil dhe Enea Bastianini po duelonin në vendin e pestë dhe në kthesë italiani Bastianini humbi kontrollin dhe rrëzohet me motorin e tij.

Motori i kishe zënë rrugën çekut Kornfeil, por ai e ka shmangur mrekullisht në fund. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori