"I trishtuar, por kemi ende besim për titullin", reagon Reginaldo pas takimit me Partizanin (VIDEO)
Kukësi arriti një barazim 1-1 ndaj Partizanit mbrëmjen e djeshme në Shkodër.

Diferenca mbeti po 9 pikë mes skuadrave, çka do të thotë se Partizani ka vendosur një dorë të titulli. Goli i verilindorëve u realizua nga Rexhinaldo me një golditje spektakolare dënimi. Pas takimit ai “foli” nga rrjetet sociale.

"I kënaqur për golin, por i trishtuar për barazimin. Të vazhdojmë të punojmë dhe të besojmë se gjithçka është e mundur, edhe pse tani është komplikuar lufta për titullin", shkruan mozambikasi, që ditën e djeshme barazoi Latif në krye të rendijes së golashënuesve me 9 gola.
Shtuar më 30/03/2019, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori