I vodhën qenin, Daniel Sturridge ofron shpërblim të majm nëse i rikthejnë kafshën
Ish-sulmuesi i Liverpulit pasi ka postuar një video, duke bërë lutje për rikthimin e qenit të tij, ai tani edhe ka ofruar shumën prej 30,000 funtav që të i rikthehet qeni i tij, që i kanë vjedhur.

Sulmuesi është në Los Anxhelos për pushime dhe aktualisht është pa një klub pasi u lirua nga Reds pas përfundimit të sezonit të kaluar.

Daniel Sturridge ka ofruar 30,000 paund për këdo që e bashkon atë me qenin e tij.

Ish-sulmuesit të Liverpulit në Los Anxhelos ju plaçkitë shtëpia dhe pastaj i vodhën edhe qenin, po ashtu edhe disa sende të tjera.
Shtuar më 09/07/2019, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori