Iakuinta dhe para per Ibrahimovic
Albeu.com
Menaxheri i sulmuesit bardhezi Iakinta, Andrea Damiko, ka hapur një farë shprese se mund të realizohet kjo tratativë, por gjithçka momentalisht është në kuadrin e hipotezave.“Nuk jam takuar akoma me drejtuesit e Juventusit, por në futboll gjithçka është e mundur. Zgjedhjet varen shumë edhe nga zgjedhjet e merkatos që afrohen".

"Barcelona është një skuadër e rëndësishme dhe çdo lojtari do t’i pëlqente një eksperiencë në skuadrën katalanase, por në fillim duhet të flitet me Juventusin. Hipoteza Barcelona mund të jetë e jashtëzakonshme. Duhet të shikohen, ndërkohë programet ambicioze të shoqërisë së re juventine”.
Shtuar më 12/05/2010, ora 11:05
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori