Ibra "braktis" hotelin e United për një arsye të çuditshme (FOTO)

Zlatan Ibrahimovic është unikal me veprimet e tij. Pas transferimit tek Manchester United, bomberi suedez ende nuk ka gjetur një vend të përshtatshëm. Së fundmi ai është larguar nga hoteli ku zakonisht e përdorin dhe qëndrojnë lojtarët e Unitedit.

Suedezi ka larguar familjen e tij nga hoteli “Loëry” me pesë yje, duke u zhvendosur në “Radisson”, për një arsyeje mjaftë interesante.

Ibrahimoviç dëshiron një hotel që ka brenda pishinë, pasi ai ku qëndronin futbollistët e United nuk kishte. Tashmë Ibra është zhvendosur në hotelin ku rrinë më shumë lojtarët e Cityt.
Shtuar më 31/07/2016, ora 16:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori