Ibra dhe imitimi argëtues i arbitrit (VIDEO)
Zlatan Ibrahimoviç siç nuk e keni parë kurrë më parë. Sulmuesi boshnjako-suedez i Paris Saint Germain, i njohur edhe më parë për konfrontimet e shpeshta me arbitrat në ndeshjen e fundit në Ligue I kundër Ajaccio ka qënë protagonist i një tjetër situate, e cila po ashtu ka lidhje me gjyqtarin e ndeshjes.

Duke mos qënë dakord me vendimin e arbitrit Ibra nis ta imitojë live në fushë duke harruar se kamerat kapin çdo detaj. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2013, ora 15:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori