Ibra: Gati të sakrifikohem për Milanin
Pëlqej
Pato dhe Ibrahimoviç pas golit

“ Nëse më duhet të sakrifikohem, do ta bëj me kënaqësi. Nuk është problem, edhe pse nuk është gjëja më e mirë që di të bëj”. Zlatan Ibrahimovic tenton të bëj të jashtëzakonshmen tek Milani. “ Kam ardhur këtu për të fituar, ndjej se kam shumë përgjegjësi. Dua të bëj shumë, por nuk varet gjithçka nga unë. Tifozët dhe shokët e skuadrës presin shumë nga mua”, thotë sulmuesi suedez. “ Duhet të fitojmë dhe të tregojmë se jemi më të fortë se Reali.(albeu.com)
Shtuar më 02/11/2010, ora 18:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori