Ibra: Jam i lodhur, dua të pushoj
Të gjithë duan Ibrahimovic, heroi I ri në shtëpinë e Milanit. Pas perlës së re në ndeshjen kundër Fiorentinës, në konferencë për shtyp, suedezi ka dhënë një alarm të vogël. “Në 10-15 minutat e fundit të lojës ndjej lodhjen dhe unë dua të pushoj në mënyrë që të jem deçiziv edhe në atë fraksion të rëndësishëm loje. Kam luajtur shumë dhe dua të të pushoj”, ka thënë Ibra I cili ka lëshuar edhe një mesazh për Balotellin pasi ky I fundit kish thënë se do të donte të luante me Ibrahimovic. “ Kërkon të luajë me mua? Të thërrasë Gallianin”.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 11:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori