Ibra magjik, PSG fiton Superkupën e Francës (VIDEO)
Pëlqej
U luajt në Pekin Superkupa e Francës mes PSG kampione dhe Guingamp fituese e Kupës. Parizienët kaluan në avantazh që në minutën e 9 falë një gjuajtje të mrekullueshmeZlatan Ibrahimoviç.

Suedezi shënoi edhe në minutën e 20 nga pika e bardhë e penalltisë duke vulosur rezultatin final 2-0. /albeu.com/
Shtuar më 02/08/2014, ora 16:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori