Ibra: Qëndroj te PSG, pas 2 vjetësh i jap fund
Pëlqej
Zlatan Ibrahimoviç qartëson të ardhmen e tij: "Kam një kontratë me PSG-në deri në fund të 2016 dhe dua ta respektoj. Do të jem 34 vjeç dhe nuk besoj se mund të luaj ende në nivele të larta. Kështu me shumë mundësi do të mbyll karrierën", ka thënë suedezi për mikrofonat e ESPN.

"Nëse do të mund të jem ende rezultativ për skuadrën time mund edhe të zgjasë kontratën. Por me shumë mundësi në moshën 34-35 vjeç do të jem shumë plak", përfundoi Zlatan Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 12:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori