Ibra shënon sërish (VIDEO)
Napoli dhe PSG kanë zhvilluar një miqësore ku triumfuan francezët edhe pse ishte Higuain ai që shënonte i parë.

Higuain e shënoi golin e epërsisë për napolitanët në minutën e 51, pas vetëm katë minutash do të barazonte Ibrahimovic.

Pastore vulosi takimin në minutën e 77.

Ibrahimovic e ka nisur shumë mirë këtë sezon ku në dy ndeshjet e para zyrtare ka shënuar 4 goal.

Dy në kampionat dhe dy në finalen e kupës. /albeu.com/
Shtuar më 11/08/2014, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori