Ibra thyen rekorde në Amerikë me shitjet e fanellave
Zlatan Ibrahimovic mesa duket po shkëlqen dhe jashtë fushës për LA Galaxy.

Thënë kjo pasi klubi duket se është duke fituar miliona dollarë me shitjen e fanellave të suedezit që deri më tani ka shitur fanella që kanë kapur shifrën e 128 milionë funte.

Fanella e sulmuesit është shumë e shtrenjtë dhe kushton 128 funte copa. /albeu.com/
Shtuar më 04/04/2018, ora 18:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori