Ibrahimovic: E di ku do luaj vitin tjeter
Albeu.com
‘E di se ku do luaj vitin e ardhshëm’. Keshtu eshte shprehur Zllatan Ibrahimoviç, duke i hedh benzinë zjarrit dhe duke shtuar zërat për një largim të mundshëm të tij drejt Barcelonës. Pas golit të shënuar mbrëmë kundër Maltës, sulmuesi suedez i Interit në intervistën ...... që dha në televizionin suedez TV4: "Flas çdo ditë me agjentin tim dhe e njoh të ardhmen time, por preferoj ta mbaj për vete. Ndjehem shumë i lumtur.” Këto fjalë janë një tjetër indikacion i largimit të Ibrahimoviçit nga kampionati italian.
Shtuar më 11/06/2009, ora 16:36
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori