Ibrahimovic kalon tek skuadra legjendare, i befason të gjithë
Flamengo i është bashkuar garës për të nënshkruar me Zlatan Ibrahimovic.

kontrata e të cilit me Los Angelos Galaxy skadon më 31 dhjetor, gjithashtu ka tërhequr interes nga Napoli dhe Bologna.

Ibrahimovic po vazhdon të luajë në nivelet e larta dhe është i gatshëm të kontribojë në futboll edhe për një apo dy sezone tjera.

Suedezi luajti në Serinë A për shtatë sezone me Juventus, Inter dhe Milan, përpara se të bashkohej me PSG në vitin 2012, andaj kalimi i tij në Itali është mëse i mundshëm.
Shtuar më 29/10/2019, ora 09:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori