Ibrahimoviç lë nam në emission
ibrahimovic
Zlatan Ibrahimoviç njihet si njeriu që mund të bëjë çdo gjë jo vetëm në fushë, por edhe jashtë saj. këtë të mërkurë ai ishte i ftuar në emisionin e James Corden ku ka vërtetuar se mund të bëjë gjithçka.

Ai u përball me disa vështirësi si të thoshte emrin e tij me gojën plot, gjetjen e emrave të Kardashians, hapjen e kavanozit me kastravec si dhe kërcimi “floss dance”. Kujtojmë që Ibrahimoviç po kalon një moment mjaft të mirë në SHBA pasi ka shënuar 22 gola në 26 ndeshje. /albeu.com/
Shtuar më 25/10/2018, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori