Ibrahimoviç premton një transferim të madh
Zlatan Ibrahimoviç ka premtuar një njoftim "të madh" së shpejti pasi ai mendon një lëvizje të ardhshme të madhe pasi la Manchester United.

Sulmuesi suedez është pa ekip dhe në mes të rehabilitimit pas një dëmtimi të rëndë të ligamentit të gjurit. Ai pritet të kthehet në 2018 dhe u tha gazetarëve ndërsa shëtiste në Mançester se ata mund të presin lajme së shpejti, përcjell Albeu.com.

"Do të ketë një njoftim shumë të madh së shpejti, do të jetë i madh," tha Ibrahimoviç. 35-vjeçari, i cili shënoi 28 gola në 46 ndeshjet e fundit, mori pjesë në restorantin Tattu në qendër të Mançesterit për të diskutuar të ardhmen e tij me agjentin Mino Raiola. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori