Ibrahimovic publikon formacionin e ëndrrave (FOTO LAJM)

Megjithëse bibliografia e tij ndodhet në treg, mediat vazhdojnë të publikojnë detaje interesante mbi Zlatan Ibrahimoviçit. Vetë suedezi, në fakt është bërë lajmës i një këndvështrimi personal, nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”.

Suedezi ka shkruar në një letër formacionin e tij ideal të përbërë nga Buffon në portë, Thiago Silva e Nesta në mbrojtje, teksa në krahë spikasin Turam dhe Maxwell.

Mesfusha i besohet këmbëve të Nedvedit, Vierasë dhe Xavit, ndërsa në sulm ka vendosur vetveten të mbështetur nga Ronaldinho dhe Messi.

Shtuar më 03/12/2018, ora 12:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori