Ibrahimovic sqaron të ardhmen e tij
E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic është ende në dyshim dhe vetë sulmuesi suedez ka folur për mikrofonat e "Eurosport", teksa tha se "kam një kontratë deri në 31 dhjetor dhe deri në atë moment nuk mendoj dot për gjëra të tjera".

"Dua të respektoj akordin me Los Angeles Galaxy. Më pas, të shohim se çfarë do të ndodhë në vitin 2020, për momentin nuk kam marrë asnjë vendim". Zlatan është tashmë 38 vjeç.
Shtuar më 18/10/2019, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori