Ibrahimoviq sulmon gazetaren
Albeu.com
Fotoja kompromentuese mes Zlatan Ibrahimoviq dhe Pique ka shkaktuar një reaksion të madh në Spanjë, madje edhe zemërimin e sulmuesit suedez. Pak ditë pasi u publikua në Facebook, fotoja bëri xhiron ...... e botës dhe padyshim që ka mbërritur edhe në kompjuterin e futbollistëve të Barcelonës.

Gjatë firmosjes së autografëve, një gazetare spanjolle pyeti shtatlartin nordik për këtë foto: “Ibra, çfarë bën me Piquet në këtë foto? Je i nevrikosur?”, ndërsa Zlatan iu përgjigj: “Ta tregoj unë në shtëpinë time nëse jam gay, madje merr edhe motrën”.
Shtuar më 10/05/2010, ora 14:54
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori