Icardi, çdo ditë edhe më largë Interit
Sulmuesi argjentinas nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme të klubit, raporton Corriere dello Sport.

Në seancën stërvitore e cila ishte e hapur për 15 minuta për gazetarët, Mauro Icardi nuk ishte pjesë e grupit.

Kujtojmë që Antonio Conte sapo është caktuar si trajner i ri i klubit nga Milano, dhe siç duket Icardi do t’i ketë punët pisk për ta siguaruar një vend në formacionin bazë nëse nuk largohet, shkruan Indeksonline.
Shtuar më 13/07/2019, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori