I vihet tritoli një banese në Durrës
Icardi dhe Wanda prezentë në Stadium
Maura Icardi dhe bashkëshortja e tij Wanda Nara kanë ndjekur skadrën nga shkallët e stadiumit “Giuseppe Meazza”, shkrun Albeu.com

Interi arriti të merte tre pikë ndaj Sampdorias pa ish-kapitenin në fushë.

Lojtari dhe bashkëshortja e tij e cila shihet si fajtorja kryesore për atë që ndodhi mes klubit dhe lojtarit duket se dëshirojnë ti lenë anash problemet që i kanë kapluar kohët e fundit edhe për këtë kanë vendosur ta ndjekin skuadrën nga afër.

Interi me fitoren e arritur sot pas golave të Danilo D’Ambrossio dhe Radja Nainggolan blindon vendin e katërt duke shkuar në plus katëe nga Milani. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2019, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori