Icardi: E merituam fitoren
Mauro Icardi beson se Interi e meritoi fitoren e derbit ndaj Milanit, mirëpo ishte fitore shumë më e mirë në minutën 93'.


Derbit duhet të fitohen, e kemi thënë këtë gjatë gjithë javës. Ne kishim shanse, goditëm shtyllën, shënuam një gol të parregullt, kështu që e merituam fitoren”, tha argjentinasi pas ndeshjes.

“Të fitosh kështuminutën e 93', e bën fitoren më të mirë. Ne duhet të vazhdojmë kështu, e dimë potencialin e skuadrës sonë, dhe ne mundemi të luftojmë me këdo”, deklaroi argjentinasi.
Shtuar më 21/10/2018, ora 23:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori