Icardi flet për situatët që gjendet Inter
Një sezon i rëndësishëm për Interin do të fillojë pas një muaji.

Spalletti ka për qëllim që të kthehet në Ligën e Kampionëve, që është thelbësore për llogaritë Suning. Angazhuar në Kinë në konferencën për shtyp, kapiteni i Interit, Mauro Icardi, komentoi mbi të rejat e fundit Inter: "Ne tashmë e dimë për Suning se çfarë kanë për objektivat e tyre. Ne kemi ardhur në Nanjing dhe po vizitojmë shtëpitë e tyre. Kjo na bënë të kuptojmë plotësisht nivelin e lartë të cilësisë së punës së tyre. " tha kapiteni zikaltër, përcjell Albeu.com.

Inter nuk ka aritur të kënaqë tifozët deri më tani pasi asnjë nënshkrim i madh nuk ka ardhur ndryshe nga rivalët të vilët po punojnë me emra të ndryshëm. /albeu.com/
Shtuar më 20/07/2017, ora 13:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori