Icardi harron dhimbjen e interistëve, shijon pushimet me këtë bukuroshe (FOTO LAJM)

Pëlqej
Interi po kalon një moment krize dhe rrezikon të dështojë sezoni, por për këtë nuk duket se i bëhet shumë vonë sulmuesit argjentinas të zikaltërve, Mauro Icardit.

Ky i fundit po shijon disa ditë pushimi në Maldive bashkë me të dashurën e tij, Uanda Nara.

Çifti duket mjaft i lumtur nën shoqërinë e njëri-tjetrit ku nuk mungojnë puthjet pasionante apo edhe fotot e nxehta nëpër rrjetet sociale.

Për Icardin ditët e fundit është përfolur një kalim i mundshëm te Real Madridi dhe ndoshta para kësaj aventure, sulmuesi ka vendosur që të rikuperojë disa energji pozitive para këtij transferimi.
Shtuar më 11/01/2018, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori