Icardi kalon Interin në avantazh ndaj SPAL (VIDEO)

Interi ka kaluar në avantazh ndaj SPAL-it në "Paolo Mazza".

Ai që ka shënuar është Mauro Icardiminutën e 14'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 20'. /albeu.com/
Shtuar më 07/10/2018, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori