Icardi merr një ofertë të re nga Anglia, s'është Arsenali
Mauro Icardi është në kërkim të një skuadre të re në Angli. Zikaltrit e konsiderojnë të pashitshëm, por një ofertë prej 50 milionë euro me siguri do të bënte të mendoheshin dy herë.

Icardi pëlqehet shumë nga drejtuesit e West Ham, argjentinasi nga ana e tij ka jo pak qejf mbetje në drejtim të Interit, pra kushtet janë për të gjetur një marrëveshje. Klubi anglez po kërkon në mënyrë të dëshpëruar një qendërsulmues dhe Icardi është emri i parë në listën e dëshirave.

Thohir e konsideron Icardin jashtë merkatos por nëse në tryezën e tij vjen një shumë prej 50 milionë euro, Icardi së bashku me Ëanda Nara-n do të transferoheshin në Premier League, kjo është pak por e sigurt.
Shtuar më 18/07/2016, ora 13:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori