Icardi nuk di të ndalet, fundos me golin e dytë personal Veronan
Inter po e shikon veten në një avantazh lluksi pre 3-0 në ndeshjen kundër Hellas Veronës.

Maurito Icardon me një dygolësh dhe një Perisic, çuan rezultatin në 3-0 ku ku kroati padyshim ishte spektakolar duke dhuruar dhe dy asist për argjentinasin.

Favori i zikaltërve po vjen pasi Roma u ndal, Lazio po mposhtet dhe Milani do të vizitojë Juventusin në darkë. /albeu.com/
Shtuar më 31/03/2018, ora 16:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori