Icardi nuk ishte në pozicion jashtë loje (VIDEO-FOTO)
Pëlqej
Interi barazoi mbrëmë me rezutatin 1-1 me Palermon, por arbitrat i anulua 2 gola.

Në golin e parë Osvaldo u bë aktiv në aksion dhe u dha pozicion jashtë loje edhe pse shënuesi Vidic ishte në pozit të rregullt.

Tek goli i dytë i anuluar, më sakt tek ai i Icardit duket qartë që Mauro është në pozicionrregullt.

Arbitri anësor ka gabuar rëndë, pasi ai e ka ngritur flamurin akoma pa shkuar topi tek Vidic, i cili asistoi për Icardin. /albeu.com/


Icardi

Shtuar më 22/09/2014, ora 11:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori