Icardi pranë largimit, Interi piketon bomberin e Romës
Mauro Icardi me shumë mundësi do të largohet në fund të sezonit nga Interit. Tashmë zikaltrit kanë filluar për të gjetur zëvdësuesin e tij.

Zikaltrit kanë piketuar bomberin e Romës Edin Dzeko, kontrata e të cilit me Romën përfundon në vitin 2021.

Roma nuk ka ndërmend të rinovojë kontratën Dzekos i cili është 31 vjec dhe për këtë arsye në verë boshnjaku mund të jetë në merkato.

Ndërkohë Interi ka dhe disa emra të tjerë në listë.
Është Higuain i cili mund të mos blihet nga Chelsea në fund të këtij srezon. Gjithashtu Cavani dhe Zapata janë në listën paraprake te Interit. /albeu.com/

Shtuar më 17/02/2019, ora 13:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori