Icardi refuzon Realin, kërkon Juventusin
Sipas mediave spanjole futbollisti i Interit, Mauro Icardi ka refuzuar transferimin në Spanjë pasi që po dëshiron të kaloj te skuadra e Juventus.

Futbollisti i cili aktualisht është i huazuar te PSG pritet të riktheht në Itali, shkruan CalcioMercato.

Mirëpo sipas këtyre raportimeve dëshira e madhe e futbollistit për tu transferuar te Juventus ka bërë që ta refuzoj Real Madridin.

21 vjeçari ka bërë 31 paraqitje në gjitha garat deri më tani këtë sezon ku ka shënuar 20 gola dhe ka bërë katër asistime.
Shtuar më 26/03/2020, ora 18:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori