Icardi rikthehet në Serie A?
Mauro Icardi po kërkohet nga Juventusi Roma.

Maurico Pochettino thuhet se nuk po llogarit në shërbimet e Icardit, teksa sulmuesi ka kontratë me PSG deri në vitin 2024.

Icardi është pjesë e PSG, që nga viti 2020 kur u transferua nga Interi për 60 milionë euro.

Në këtë sezon në 12 ndeshje ka shënuar 6 gola dhe 4 asistime.
Shtuar më 08/02/2021, ora 23:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori