Icardi rinovon kontratën, por jo me Interin
Mauro Icardi ka rinovuar kontratën me firmën amerikane Nike. Ka qënë vetë bashkëshortja e cila postoi foton në Twitter teksa tifozët e interit kujtuan se ai rinovoi me skuadrën zikaltër, shkruan Albeu.com .

Në fakt, kapiteni i skuadrës së Interit ka zgjatur për 9 vite të tjera kontratën e tij me kompaninë e njohur të veshjeve sportive, Nike. Marrëveshja e re është nënshkruar dje në Londër.

Kujtojmë se dhe Interi sponsor teknik ka firmen Nike prej dy dekadash. /albeu.com/
Shtuar më 18/12/2018, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori