E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Icardi shënon në fushë, Osvaldo dhe Wanda e shohin nga tribuna (FOTO LAJM)

Osvaldo dhe Wanda Nara
Tribunë e mbushur me Vip-a në "San Siro" gjatë ndeshjes Inter-Genoa, por ata që ranë më shumë në sy ishin dy argjentinasit Daniel Osvaldo dhe Wanda Nara.

Sulmuesi zikaltër një javë më parë debatoi ashpër në fushën e lojës me Mauro Icardin, e dashura e të cilit e shiojoi fitoren e Interit dhe golin e partnerit të saj. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2015, ora 15:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori