Icardi te Juve? Marotta nuk e përjashton
Icardi te Juventus? Tashmë nuk e përjashton as vetë drejtori sportiv i Interi Bepe Marotta në një intervistë për Ceo, shkruan Albeu.com.

"Është e nevojshme që lojtarit ti gjejmë një klub që ti plotësojë dëshirat, tha Beppe Marotta duke komentuar mbi thashethemet për shitjen e mundshme të Icardit te Juventusi.

Ndërkohë që dhe më parë është përfolur për një kalim të Icardit te Juve. Por bardhezinjtë duhet të shesin njërin mes Mandzukicit dhe Higuainit për ti hapur vendin argjentinasit. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2019, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori