Icardi tregon arsyen pse u largua nga Barcelona
Mauricio Icardi ka treguar arsyet që e shtynë që të largohet nga Barcelon, pasi ka qenë një ndër talentet më premtues të kësaj skuadre. Bomberi argjentinas ka thënë se loja e Barcelonës dhe stili i tij, janë dy gjëra krejtësisht të kundërta.

"U largova nga Barcelona sepse stili im dhe loja e Barcelonës ishin dy gjëra krejtësisht të kundërta. Më përshtatet më shumë futbolli italian, por mendoj se mund ta gjej veten edhe diku tjetër.

Barcelona është Barcelonë, është ëndërr e secilit futbollist, por po e jetoj ëndrrën edhe tek Interi. Synimi jonë është kualifikimi në Ligën e Kampionëve, mendoj se mund të arrijmë në fund" ka thënë Icardi.
Shtuar më 04/03/2017, ora 10:56

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori