Icardi dha penalltinë nga VAR-i, rrjeti shfrenon fantazinë me memet për Interin (FOTO LAJM)

Fiorentina dhe Interi barazuan me rezultatin 3-3, pasi ishte një ndeshje dramatike e clia zgjati 100 minuta.

Pas penalltisë në sekondat e fundit akorduar nga kryesori Rosario Abiso në dëm të Interit, rrjetet sociale nuk kanë vonuar.

Me memet e tyre, ato kanë shfrenuar fantazinë duke modifikuar fytyrën e Icardit në dhomën e VAR-it, duke thënë me shaka se ai e ka akorduar atë penallti, apo edhe me Galjardinin që i tregonte pamjet kryesorit të sfidës. /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2019, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori