Ikën Allegri, vjen Conte?
Masimilano Allegri me shumë mundësi në fund të sezonit do ti thotë lamtumirë Juventusit.

Por tashmë bardhezinjtë po mendojnë të bëjnë një rikthim të bujshëm që do të habistë këdo tifoz Juventin.

Sipas "Corriere dello Sport", Antonio Conte mund të marrë drejtim e skuadrës në fund të sezonit.

Antonio Conte ka mardhënje të mirë me familjen Agnelli dhe kjo mund të jetë arsyea një rikthimti të mundshëm në Torino pas plot 5 vitesh.

Conte vitoi 3 tituj radhazi të Serie A me bardhezinjtë, në mes të viteve 2012 dhe 2014.

Ndërkohë Conte është i pa punë që pas largimit në qershor të vitit të shkuar kur dhe u shkarkua nga Chelsea. /albeu.com/


Shtuar më 02/03/2019, ora 10:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori