Ikën Douglas Costa, vjen Zaniolo
Juventus është gjithmonë e vëmendshme në merkato dhe objektivi i radhës i bardhezinjve duket se është Nicolo Zaniolo.

Drejtori sportiv i torinezëve, Fabio Paratici, duket se ka vendosur ta investojë shumë që do të marrë nga shitja e Douglas Costa, rreth 50 milionë euro, për të siguruar kartonin e talentit të verdhekuqve.

19-vjeçari ka realizuar gjashtë gola dhe ka dhënë dy asiste në 30 ndeshjet e luajtura me Roma-n në këtë sezon.
Shtuar më 06/04/2019, ora 16:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori