Iker Casillas prezanton Kupën e Botës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ish-kapiteni i Kombëtares së Spanjës, Iker Casillas, ka pasur nderin të prezantojë para mijëra tifozësh nga e mbarë bota Kupën e Botës.

Gjatë ceremonisë hapëse të Botërorit "Rusia 2018", Casillas ka zbuluar trofeun më të rëndësishëm të futbollit për sa i përket kombëtareve.

Pas kësaj ceremonie pritet të filloi edhe ndeshja e parë e këtij kompeticioni ajo midis vendit pritës Rusisë dhe Arabisë Saudite . /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 16:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori