Ikin dritat, ndërpritet ndeshja Tirana-Teuta (VIDEO)
Ndërpritet në minutën e 22 ndeshja e vlefshme për javës e dytë të Kategorisë Superiore mes Tiranës dhe Teutës në stadiumin “Selman Stërmasi”.

Shkak për ndërprerjen e ndeshjes janë bërë disa problem me prozhektorët e stadiumit. Në momentin e ndërprerjesndeshjes rezultati ka qenë 0-0.

Nga pamjet e siguruara nga Shqiptarja.com duket se lojtarët e kanë shfrytëzuar këtë moment që të çlodhen .

Shtuar më 27/08/2019, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori