Iku me bujë nga "E Diell", zbulohet destinacioni i Einxhel Shkirës (VIDEO)
Einxhel Shkira iku me bujë në mes të tetorit nga "E diell" edhe pse sapo kishte nisur sezoni.

Ajo tha për mediat se nuk e gjente veten në atë emision pas ndryshimeve të bëra.

Sëfundmi ajo i është bashkuar emisionit "Pressing" në Abc News duke prezantuar në krah të Gerti Çarçanit.

Modelja dhe prezantuesja i bashkohet kështu stafit të "Abc Neës" duke u bërë imazhi i emisionit më të dashur sportiv në vend. /albeu.comShtuar më 12/11/2019, ora 16:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori