Ilda Bejleri bashkon Kombëtaren e Shqipërisë dhe të Kosovës (FOTO)

Jemi nji #kuqezi mes dy federatave qe i bashkon nje zemer.. Armand Duka, Fadil vokrri 🔴⚫️ #paris #euro2016

A photo posted by DIGITALB & SUPERSPORT (@ildabejleri) on


Gazetarja e njohur e “SuperSportit”, Ilda Bejleri ka postuar një foto në Instagram me dy Presidentët e Federatave të Shqipërisë dhe Kosovës.

Ajo thotë se dy federatat janë një dhe i bashkon një zemër. “Jemi një. Kuqezi në mes dy federatave që i bashkon një zemër. Armand Duka, Fadil Vokrri”, shkruan Ilda.

Ata ndodhen në Francë për të ndjekur finalen e Europianit që starton pas pak minutash. /albeu.com/
Shtuar më 10/07/2016, ora 20:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori