Çiljeta dedikim special për portierin e Partizanit

Çiljeta Xhilaga dhe Alban Hoxha prej më shumë se një viti janë së bashku. Së fundmi, këngëtarja e njohur ka shpërndarë një status në Instagram si një dedikim për momentet e bukura që po kalon në jetën e saj.

“Do të vijë një ditë që dikush do të dojë aq shumë sa do të shohë te ti të bukurën e dheut. Dhe s'ka për t'i interesuar as ngjyra e lëkurës, as e syve, as sa e gjatë apo e shkurtër je. Sepse çdo njeri e ka dikë diku që e pret. Çdo njeri e ka fatin e tij!”, shkruhej në foton e publikuar nga këngëtarja.

Para një Çiljeta festoi ditëlindjen dhe u mbulua me dhurata nga i portieri i Partizanit.


Shtuar më 23/02/2017, ora 15:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori